Pozostałe
• CERT Orange Polska: atak na 5,5 mln internautów. Nowy raport,
• TSUE nakłada na Polskę karę ws. dyrektywy o sygnalistach,
• Tomasz Sekielski odchodzi z "Newsweeka",
• Kuźmiuk: Własna waluta chroni nas przed szokami zewnętrznymi,
• Prezes PiS: To oznacza, że Polska traci suwerenność,
• Kongres CPAC. Orban o Morawieckim: Walczymy o suwerenność,
• Gotowy na Code Europe - największy festiwal technologiczny w Polsce?,
• Orange rozdaje gigabajty. Przez rok można zgarnąć aż 5600 GB ekstra,
• VeloBank z cyfrową nowością. Potrzebujesz tylko apkę mObywatel lub e-Dowód,
• Prezydent zaprosił Tuska na spotkanie ws. nuclear sharing,
• Polacy przeciwko adopcji dzieci przez pary jednopłciowe,
• Kreml grozi Polsce! "To będzie jeden z priorytetowych celów",
• Jubileusz królewieckiego filozofa Kanta w Kaliningradzie,
• Wicepremier oszukany! CBŚP zajęło samochód Gawkowskiego,
• Sikorski chciał się wyżyć na PiS, a zapowiedział stare błędy,
• Będzie rekonstrukcja rządu. Tusk z zapaleniem płuc,
• Politycy PiS alarmują ws. zagrożenia dla suwerenności,
• Samsung wprowadza do Polski nowe telewizory. Będzie inteligentniej,
• Bank Pekao S.A. partnerem wydarzenia Red Bull Konkurs Lotów,
Telepolis.pl, 10.08.2022
Sąd Apelacyjny przyznał rację Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Asta-Net musi wypłacić rekompensaty swoim klientom, którym jednostronnie podniosła abonament telewizyjny. 1 stycznia 2016 roku firma Asta-Net z Piły jednostronnie podniosła swoim klientom abonament o 5 zł miesięcznie w trakcie trwania umowy. To nie spodobało się Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który przyjrzał się bliżej sprawie i uznał, że takie działanie stanowiło naruszenie zbiorowych interesów konsumentów. UOKiK nakazał...
Podobne
• T-Mobile ma nowe stacje 5G Bardziej. Kolejne miasta i poprawa zasięgu,
• Czy Internet 5G jest dostępny dla wszystkich?,
• Izraelski gabinet wojenny: Odwet na Iranie!,
• Agnieszka Woźniak-Starak prowadzącą Onet Rano,
• Szkoda królewskiego miasta na prostackie gesty polityków,
• Fiasko komisji śledczych. "Newsweek": "Narasta frustracja",